Poradenství v oblasti marketingu, vytváření strategií i dalších záležitostí

Posted in Pro firmu.

správná marketingová strategieMarketingová strategie patří k základním dokumentům v podniku, podle které by měli spolupracovat obchodní, marketingové i personální oddělení. Všechny tyto práce totiž souvisejí právě s efektivní marketingovou strategií, protože bez správné motivace a školení obchodníků bude marketingové oddělení bezmocné a stejně tak to platí ve všech směrech. Marketingová strategie je vlastně takový trojúhelník, ve kterém nesmíte zapomínat na žádný z jeho vrcholů, jinak to nebude fungovat. Vyzkoušejte si konzultace odborníků, kteří vás naučí správně marketingově myslet a sledovat správné faktory. Taková efektivní marketingová strategie vám zajistí mnoho výhod.

Čalounění

Posted in Pro dům.

Povrchová úprava materiálů a prostorů potažením látkou, kůží, koženkou či jinými přírodními i syntetickými materiály, zkráceně čalounění, je velice často používanou a oblíbenou technikou při zařizování interiéru. Čalouněný nábytek v interiéru s dlažbou dokáže zabydlet prostor a zmírnit pocit chladu a tvrdosti, který dlažba vyvolává.
Výroba nábytku s čalouněním se zabývá nejen zkrášlováním sedaček a křesel, ale potáhnout látkou lze například i vstupní dveře bytu v bytovém domě. S použitím protihlukových vložek lze docílit zvukového odizolování chodby od interiéru bytu.

Americká hypotéka

Posted in Finance.

Americká hypotéka se dá také nazvat jinak jako neúčelový spotřebitelský úvěr, za který ručíte nemovitostí. Nejvíce je tento typ rozšířený v USA, proto má přídomek americká.
Hypotéka není účelově vázána, takže je jen na vás, na co peníze využijete. Velkou výhodou jsou nízké splátky na dlouhou dobu, takže ji utáhne každý – sami si naplánujete, jak dlouho chcete splácet. Někdy se splácení vyšplhá až na 20 let. Nemovitost, kterou ručíte, můžete i s hypotékou kdykoliv prodat. Samozřejmě mají americké hypotéky určité podmínky. Částka, kterou chcete půjčit, musí být vyšší než 100 000,-, maximální výše však není omezena (pouze 75 % zástavní hodnoty ručící nemovitostí). A žadatel nesmí při splácení překročit věk 70ti let věku.

Zónové ventily

Posted in Pro dům.

Zónové ventily slouží k řízení směru průtoku do jednotlivých zón hydraulických rozvodů. Rozdělují se na dvoucestné a třícestné. Dvoucestné mají za úkol pouze zavírat nebo otevírat jednotlivé hydraulické okruhy, třícestné se někdy také označují jako „hydraulické výhybky“, což znamená, že z jednoho společného vstupu směřují průtok do jednoho z dalších 2 výstupů podle toho, zda jsou sepnuty nebo vypnuty. Zónové ventily se dále dělí podle použití, maximálních a uzavíracích tlaků, teplot a typů kapalin, typů elektrických pohonů a bezpečnostních funkcí. Jsou to vlastně speciální hydraulické ventily.

Kde všude se můžete potkat s hydraulikou?

Posted in Pro auta.

Jedno z nejběžnějších využití jsou brzdy v autě. Princip je takový, že vy pomocí pedálu stlačujete kapalinu v hadičce, a tím se vytvoří tlak v brzdných válečcích, které se roztáhnou a přitlačí brzdové čelisti.
Ano, spousta dětí nesnáší zubaře. Ovšem utrpení je trošku menší, když vás paní zubařka „povozí“ na zubařském křesle. I zde jsou využity zákony hydrauliky. Protože působí zubní lékař na malou plochu silou, vyvolá tím tlak v kapalině na větší ploše ještě větší sílu a tak křeslo vyjede nahoru.
Hydraulické zařízení se využívá i při zvedání aut či ve speciálních lisech.

Stínící sítě Vás dostanou před oči

Posted in Pro zahradu.

Máte svůj pozemek obehnaný klasickým plotem? Chcete si však dopřát soukromí? Řešením jsou stínící sítě, které plot nijak nepoškodí. K výrobě těchto sítí je použit polyethylen. Jak už samotný název napovídá, tyto sítě mají stínit a zabránit zvídavým pohledům kolemjdoucích.
Další variantou, jak si zajistit soukromí na svém pozemku, je živý plot. Zde je však jedna velká nevýhoda. Živý plot nenaroste během jednoho dne či jedné noci, musíte čekat delší dobu. Nejefektivnějším řešením proto je kombinace těchto dvou variant. Nejprve na plot nainstalujete stínící síť a zasadíte před něj živý plot. Jakmile plot vyroste do požadované výšky, můžete stínící síť odstranit.

Kde všude se můžete potkat s hydraulikou?

Posted in Průmysl.

Jedno z nejběžnějších využití jsou brzdy v autě. Princip je takový, že vy pomocí pedálu stlačujete kapalinu v hadičce, a tím se vytvoří tlak v brzdných válečcích, které se roztáhnou a přitlačí brzdové čelisti.
Ano, spousta dětí nesnáší zubaře. Ovšem utrpení je trošku menší, když vás paní zubařka „povozí“ na zubařském křesle. I zde jsou využity zákony hydrauliky. Protože působí zubní lékař na malou plochu silou, vyvolá tím tlak v kapalině na větší ploše ještě větší sílu a tak křeslo vyjede nahoru.
Hydraulické zařízení se využívá i při zvedání aut či ve speciálních lisech.

Hydraulika je živel

Posted in Průmysl.

Voda na světě je jednou z nejdůležitějších věcí pro život na Zemi. Používá se nejen jako tekutina, kterou pijeme, koupeme se v ní, ale je velmi důležitá pro průmysl. Mechanické vlastnosti tekutin se využívají v hydraulice, která se používá v průmyslu, ve stavebnictví, dopravě, prakticky v každé lidské činnosti. Jedním z příkladů hydrauliky, která se používá běžně jsou hydraulické agregáty, filtry, trubice, brzdy a mnoho dalších potřebných zařízení. Bez těchto zařízení by se vše dělalo mnohem těžší. Velkým plusem těchto zařízení je jejich obrovská síla, ve srovnání s obyčejnými věcmi, třeba jen obyčejnými pneumatikami. Mají několikanásobně větší sílu a proto, se využívají ve všech oblastech.

Optimální optimalizace

Posted in Finance.

Pokud si prohlédnete většinu reklam ať už v televizi, nebo někde jinde, tak většina vsází na apely jako je humor a strach. Často převažuje kreativita nad sdělením. Ovšem toto je špatný druh reklamy, protože si ji sice každý zapamatuje, ale její efekt se mine účinkem, protože si následně již nikdo nevzpomene, na jakou společnost tato reklama byla. Pokud obchodujete na internetu, nechejte si raději udělat SEO optimalizací zkušenou společností ve Zlíně, kde máte účinek jasný > vyšší návštěvnost vašich stránek.
Jak toho docílit?
najděte si svého SEO specialistu
nechejte si vyčistit kód Vašich stránek
a počkejte na návštěvníky

Požadavky na distribuční centrum

Posted in Pro auta.

Co by mělo obsahovat správné distribuční centrum? Každopádně zajistit běžnou manipulaci (inbound / outbound), centrum řízení kvality, stabilní elektronickou skladovou evidenci, paletování (kompletace palet), efektivní sdružování, rozdružování zásilek, korektní signování zboží, s čím je úzce sjato etiketování, štítkování a balení zboží
a v neposlední řadě foliování. Nadstandardem je rozvoz z terminálu po celé ČR i zahraničí. To jsou základní požadavky, které jsou mimo jiné součástí balíku služeb firmy INEX SPEDITION s.r.o..

Doma používáme digitální tisk

Posted in Pro firmu.

Pokud vlastníte domácí tiskárnu, pak pravděpodobně máte stroj na digitálním principu. Vyrábí a prodávají se buď inkoustové, nebo laserové. Patří mezi nejrozšířenější tiskárny pro domácí či firemní použití pro tisk dokumentů. Pokud se tiskem zabýváte na profesionální úrovni, pak budete pravděpodobně používat jinou metodu. Protože digitální tisk nepotřebuje žádný mezikrok v podobě šablony, vytvoření síta či jiných pomůcek jako je tomu při jiných technologiích, výrazně šetří čas.