Svetliky od Tercoplast.sk

Posted in Pro dům.

Firma Tercoplast sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou svetlíkov. Podľa tvaru svetlíkov rozlišujeme valcové, sedlové a pultové. Svetlíky od firmy Tercoplast presvetlí Vašu halu, nákupné centrum či výstavné priestory.

Levné čtyřkolky - Xmotos

Posted in Pro auta.

Už vás nebaví jezdit autem, ale motorka vám také nic neříká? Kompromisem mezi těmito vozidly jsou levné čtyřkolky. Rozmanitý trh vám nabízí nepřeberné množství typů a modelů čtyřkolek, a tak je nelehký úkol vybrat si tu správnou. Neměli byste se řídit ani pravidlem, že čím je čtyřkolka dražším, tím je kvalitnější. Pamatujte, že i levné čtyřkolky mohou nabídnout vysokou kvalitu, precizní zpracování a luxusní požitek z jízdy.

Výroba z plastů - Megat.cz

Posted in Průmysl.

Máte na zahradě bazén, ale stále přemýšlíte, jak ho ochránit před znečištěním? Nebo potřebuje plastové trubky, ale nenacházíte spolehlivého dodavatele? Ať už je účel jakýkoliv, výroba z plastů je v portfoliu služeb společnosti Megat. Jedná se o specializovanou firmu, která se může pyšnit nejen bohatými zkušenostmi ve svém oboru, ale i širokým sortimentem zboží. K výrobě jsou použity vždy nejmodernější technologie, čímž je zaručena vysoká kvalita výsledné práce.