Chladírenská jednička

Posted in Pro firmu.

Venku je jak sauně a vy přemýšlíte, že by vám bylo lépe v ledničce? Ano, chlazeným potravinám je určitě lépe než vám. Potraviny se totiž skladují ve speciálních mrazírnách a chladírnách, které jsou vybaveny chladírenskými dveřmi. Ty zaručují, že místnost si udržuje teplotu, jaká je požadovaná pro daný typ skladování.

Pokud sháníte podobné dveře, obraťte si odborníka na chladírenství, firmu Frigomont. Dodají vám chladírenské dveře, mrazicí a chladicí boxy a jiná chladicí zařízení.

VIDEO: Jak vypadá řezání plasmou v praxi

Posted in Pro firmu.

Řezání plamenem či plasmou je v současné době oborem, který jenom roste. Zlaté české ručičky se nemůžou zastavit a zakázky přibývají. Chcete nahlédnout na dobře zpracované video, které vám ukáže, jak to při řezání plasmou vypadá?

přístroj na řezání plasmou

Jak ukončit nepříjemnou konverzaci

Posted in Pro dům.

Nebaví vás nudné tlachání o tématech, která už jsou stokrát omílaná ze všech stran a stejně s nimi nikdo nic neudělá a jen se lidé zbytečně rozhádají? Tak zkuste nadhodit neobvyklé téma.

Můžete tak utnout konverzaci, která nikam nespěje a hlavní řečník ze sebe dělá moc chytrého. Stačí hláška typu: “Hele a když si tak chytrý, tak určitě víš, co jsou to hydraulické filtry a jak se opravují, že jo?” Vsadíme se s vámi, že správně odpovědět umí jen minimum populace a pokud se dotyčný o nějakou odpověď bude snažit, tak vaří z vody. Setřít ho můžete takto: “Na vaření z vody jsem se neptala, ale ty asi umíš z vody udělat i víno, že? Tak běž radši do kostela, mesiáše nehledáme.”

A je vyřízeno.

P.S. Pro případ, že by konverzace pokračovala, máme ještě jeden těžký kalibr. Zkuste hlášku “Prosím tě, nebuď acidofilní”.

Hydraulika a její prvky

Posted in Průmysl.

Ke strojírenství nezaměnitelně patří i hydraulické prvky, s nimiž se můžete setkat u všelijakých strojů a robotů dělajících tvrdou práci za lidi. Hydraulika není totiž jedna věc, ale souhrn několika pojmů a součástek, které vytvoří funkční hydrauliku.

Ohnivzdorné panely splní podmínky těch nejnáročnějších

Posted in Průmysl.

Nejlepší volbou izolace velkých obchodních center a průmyslových budov jsou izolační panely. Je tomu tak pro jejich výborné vlastnosti přebíjející ostatní možnosti a také díky estetickému vzhledu. Pokud víte, že vaše plánovaná stavba bude mít vysoké požadavky na protipožární odolnost a tepelnou izolaci, musíte se dívat po ohnivzdorných panelech.

ohnivzdorne panely

 

Podpora prodeje a její druhy

Posted in Pro firmu.

V dnešním konkurečním světě je třeba neustále bojovat o přízeň zákazníků a zbraní, která vám v tom pomůže mohou být prvky podpory prodeje.

Existují společnosti, které se zabývají výrobou prvků pro podporu prodeje. Na vás je se v těchto typech podpory prodeje zorientovat a vybrat si ten pravý, který bude nejlépe vyhovovat vašemu produktu či prodejně, kde ho prodáváte.

Firmy starající se o paneláky potřebují plošinu

Posted in Pro firmu.

Lešení je zkrátka out. Mezitím, co zedníci ztratí celý den stavěním lešení, můžou si raději pořídit funkční pracovní plošiny. Víte, že se dá i pronajmout na nárazové situace? Firma Inreka Plošiny vám ji půjčí a nepotřebujete ani silné auto. Malé plošiny dosáhnout výšky až 15 metrů a stačí mít na jakémkoliv autě tzv. kouli. Tato plošina má koš s nosností až 250 kg, takže si do něho dáte jaký vercajk chcete. Navíc se sama ovládá z koše a v koši je taky zásuvka na vrtačky atd. A to je celkem cajk ne?