Zásilka a její přeprava

Posted in Průmysl.

Zásilka, co si pod tímto pojmem představit a co s tím udělat? Pokud "zásilka" napíšeme do slovníku, objeví se nám různojazyčné varianty, tak kupříkladu se dá přeložit jako delivery, shipment nebo také jako special. Jedná se tedy o nějaký předmět různého rozměru a hmotnosti, se kterým budeme nakládat.

mezinárodní přeprava zásilek

Teď se dostáváme do druhé otázky, položené v úvodu a to "co s ní udělat?". Od zásilky se předpokládá, že ji budeme doručovat z bodu A od odesílatele do bodu B, tedy k příjemci. Existuje mnoho variant, jak zásilku přepravit. Zejména můžeme využít služeb přepravních společností, kterých je skutečně mnoho.

Občas se však vyskytnout zásilky, které jsou poněkud abnormálně velké, těžké, přepravují se ze zahraničí a právě pro tyto účely je třeba použít specializované přepravní a logistické spolenosti.

Jedním z opravdu profesionálních přepravců je společnost Inex Spedition s.r.o., působí na českém trhu již 20 let anabízí toho spoustu, například komplexní soubor služeb v oblasti mezinárodní přepravy, distribuce, logistiky a skladování. Zabývá se především mezinárodní expresní přepravou zásilek, ale i jiných typů zboží.

Proč právě použít INEX Spedition s.r.o.?

  • 20-leté zkušenosti v oboru
  • průměrné stáří vozového parku okolo 2,5 let
  • pravidelné školení řidičů
  • a další