Kde sehnat levné mikrovlnné trouby? Zkuste rozbalené zboží

Posted in Pro dům.

V moderní kuchyni by nemělo chybět veškeré myslitelné vybavení, které se dnes běžně používá k přípravě jídel. Základem už dávno není pouze klasická trouba se sporákem, ale i další doplňky včetně mikrovlnné trouby.

Mikrovlnná trouba Candy EGO EGO-G 25D CS stříbrná

 


Tento přístroj má doma snad každý. Jedná se o velice užitečného pomocníka, se kterým můžete různými způsoby tepelně zpracovávat jídlo. Navíc nejde ani o nic drahého, takže vás takováto investice nebude kdovíjak bolet. V případě, že chcete ale šetřit každou korunu, je možnost najít i levné mikrovlnné trouby.

Kde hledat


Stejně jako jiné typy elektrospotřebičů, je i mikrovlnku nejlepší koupit v klasickém obchodě, případně jeho internetové odnoži. Můžete zkusit i inzerát, ale tato cesta není příliš šťastná, jelikož nikdy nemůžete vědět, co si vlastně kupujete a v jakém stavu. Ani stánkový prodej není zrovna dobré vyhledávat, a to kvůli stejným neduhům jako v případě inzerátů. Ve standardním obchodě, a to ať už kamenném, nebo on-line, si můžete vybrat jen a pouze ze značkových výrobků, na které se navíc v případě potíží dá uplatnit reklamace.
Problém může být, že jsou trochu dražší, ale i zde existují možnosti. Levné mikrovlnné trouby můžete pořídit ve slevě, které zase nebývají úplně časté ani kdovíjak výhodné, alespoň ne v našich končinách, nebo v rámci rozbaleného zboží.

Obvykle jsou v perfektním stavu


Mnoho lidí má problém pořídit si jakýkoliv rozbalený výrobek. Není se co divit. To totiž znamená, že ho předtím někdo vrátil, nejčastěji v rámci 14 denní lhůty, po které je možné nechtěné zboží vracet zpět bez nutnosti cokoliv vysvětlovat. Platí to tedy hlavně pro on-line obchody. To však automaticky neznamená, že je zboží nějak vadné nebo snad dokonce nepoužitelné. V případě levné mikrovlné trouby je důvodem k takovému vracení hlavně nespokojenost s velikostí, respektive s funkcemi. Tedy vcelku margináliemi. A kdyby bylo přeci jen nejhůř, i na rozbalené zboží se vztahuje záruka, takže ho můžete normálně reklamovat.