Odlučovače vzduchu od Tigemma

Posted in Průmysl.

Každý vlastník výrobní haly ve strojírenství, výrobě stavebních hmot, potravinářství a dalších odvětví by měl dbát na zdraví svých zaměstnanců, konkrétně zajistit jim zdravotně nezávadný vzduch. V rámci ochrany životního prostředí a zdraví zaměstnanců je tato problematika legislativně ošetřená a to Nařízením vlády č. 361/2007 Sb., která stanovuje podmínky ochrany zdraví zaměstnanců.

Zásilka a její přeprava

Posted in Průmysl.

Zásilka, co si pod tímto pojmem představit a co s tím udělat? Pokud "zásilka" napíšeme do slovníku, objeví se nám různojazyčné varianty, tak kupříkladu se dá přeložit jako delivery, shipment nebo také jako special. Jedná se tedy o nějaký předmět různého rozměru a hmotnosti, se kterým budeme nakládat.

mezinárodní přeprava zásilek

Trochu jiní kominíci

Posted in Průmysl.

Víte, na světě se naleznou různí šílenci s občas opravdu bizarními zálibami. Někdo dokáže odvykládat celý jízdní řád svého kraje včetně druhů mašin, které v daný čas pojedou. Jiní sbírají víčka na nemohoucí, ač je to naprosto nesmyslné. Jsou tu pak lidé, zajímající se krajně o jednu architektonickou zálibu, sice komíny. Ti cestují po naší republice a fotí si unikáty svého oboru záliby. Občas mají i nějaké ty srazy.