Obecní rozhlas tvoří obci

Posted in Pro obce.

Přemýšleli jste někdy nad tím, co tvoří obec obcí? Nejsou to domky a zahrádky. Ani místní hospůdky. Je to kultura, kterou obyvatelé na vesnicích žijí. A k ní bezpochyby patří i obecní rozhlas. Přesně ten udává poklidné tempo a zajišťuje, aby byli všichni informováni, když už se něco chystá.

I mladší generace musí ocenit hlášení obecního rozhlasu. Místo nekonečného sezení u počítače se něco dozví, když vstanou, protáhnou si záda a otevřou okno. I to je důvod, proč ho nenahradily modernější způsoby předávání informací. Obecní rozhlas se totiž stal součástí nás všech, kteří známe to příjemně klidné ovzduší maloměsta, kdy každý každého slušně zdraví a nepřipadá jim to nijak zvláštní.

Vitríny stále lákajú zákaznikov

Posted in Pro obce.

Poznáme ich všetci. Výskladné skrine stále patria k mocným nástrojom marketingu. Ale aké ďalšie nástroje mohou byť efektívné v mieste koncového predaja? Napríklad reklamné vitríny. Tieto sklenené kocky majú viac funkcií - nielen vystavovacia, ale aj bezpečnostné, pretože idú aj väčšinou zamknúť. Ďalším reklamným komunikátorom v mieste predaja sú rôzne bannery, displaya, letáčiky a samozrejme nesmieme zabudnúť na najúčinnejší a zároveň aj najnákladnejšie formu propagácie - osobný predaj.

Dejte si pozor kde běháte

Posted in Pro obce.

Pokud pravidelně chodíte běhat či jinak sportovat na hřiště pak víte, že upravený povrch je velmi důležitý, protože může ovlivnit celkový zážitek. Proto nezapomínejte na pravidelné opravy hřišť, které přispějí k větší výkonosti i spokojenosti jeho uživatelů.

Digitální tisk jedině s OFSITO

Posted in Pro obce.

Firma OFSITO vlastní jako jediná v republice tiskárnu EFI Rastek T-660, která slouží pro digitální tisk. Využívá se pro potisk obalů, pet lahví, výherních automatů, ale i pro potisk dřeva, kovu či skla.
Mrkněte na web Ofsito.cz do kategorie Digitální tisk a dozvíte se více!

Sportovní povrchy - Goldreturn.cz

Posted in Pro obce.

V současné době dochází k častému budování moderních sportovních areálu, a to jak pro školní, tak i veřejné účely. Jedná se zpravidla o víceúčelová hřiště, která mají široké uplatnění. Slouží k provozu mnoha sportů, jako je malá kopaná, házená, košíková, tenis a podobně. Používají se různé sportovní povrchy na výstavbu těchto hřišť, přičemž nejčastější je umělý trávník. Ale dále se využívá i tartan, asfalt, antuka a podobně.