Skleněné dveře na míru

Posted in Pro firmu.

Mezi časté problémy s instalací automatických dveří patří špatné rozměry. Rozměry vstupu na budově se často velice liší od rozměrů vybraných dveří. Od toho ale existují vstupní dveře na míru.

Využití ocelových lan

Posted in Pro firmu.

Ocelové lano je vyrobeno z několika kovových vláken spletených do sebe. Jejich počátek se datuje od konce 18. století. Do té doby se totiž používaly převážně lana z přírodních materiálů. Potřeba silnějších lan přišla až spolu s příchodem průmyslové revoluce. Poptávka po silnějších lanech vznikla hlavně na základě těžebního průmyslu, ve kterém byly potřeba silnější, bezpečnější a dlouhodobější lana. V současnosti mají ocelová lana uplatnění v mnoha těžkých průmyslech.

 využití ocelových lan

Turnikety proti alkoholu

Posted in Pro firmu.

Turnikety již dávno neslouží pouze k tomu, aby zajišťovaly plynulý a bezpečný příchod a odchod do budov a areálů, postupně vznikají také nejrůznější vychytávky, které umožňují získat čím dál tím více informací o osobách, které s nimi přijdou do kontaktu. Průchod turniketem se tak na některých místech pomalu začíná podobat letištní kontrole.

Největší rozvoj lze zaznamenat převážně na pracovištích. Zapomeňte na klasické „píchačky". Snímání otisků prstů, dlaně, očních zorniček či obličeje již přestává být záležitostí filmových scén. Jednou z nových funkcí je také například automatický alkoholtester zabudovaný přímo u turniketu, který může výrazně pomoci bezpečnosti na stavbách.

PAV69d5b2 zbytk03foto: Skanska

Technické specifikace 3D rentgenů Gendex

Posted in Pro firmu.

Jak jsou na tom stomatologové v České republice? Podle statistikého úřadu je v Česku přibližně 9000 zubařů. To je obrovská skupina lidí. Ale jen polovina z nich je schopna vyhledávat informace na internetu, když většina zubařu jsou lidé staršího věku. A pro ty, kteří potřebují dohledat, jak jsou na tom moderní 3D CBCT rentgeny, máme připraven následující článek.

náhled 3d rentgen