Reklamní plachty, z čeho vlastně vznikají

Posted in Pro firmu.

Plachty (kryty) vznikají z mnoha materiálů, která mají různou propustnost světla a také různou pevnost. Reklamní plachty jsou pak specifickým využitím plachet normálních, kdy jejich plocha využita pro reklamní sdělení. Tyto reklamní plachty mohou sloužit k zakrytí staveb, nebo jako samostatný nosič reklamního sdělení například na sportovištích. Výhoda využití plachet namísto jiných reklamních nosičů je v jejich nízké ceně, snadné skladovatelnosti a široké škále barev.

SEO Brno

Posted in Pro firmu.

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je proces úpravy webových stránek do takové podoby, aby se ve vyhledávačích objevily stránky na co nejvyšší pozici při hledání určitého klíčového slova, které je pro úspěch stránek naprosto základní. Tento proces zahrnuje mnoho úprav, například správně strukturovaný obsah, vhodné HTML tagy (titulky, seznamy) nebo získávání zpětných odkazů.
A proč se SEO Brno vlastně dělá? Důvodem je zvýšení návštěvnosti stránky, ale to samo o sobě ještě nezaručí jejich ekonomickou prosperitu. Pokud potřebujete s provozem webových stránek pomoci, svěřte se odborníkům.

Velkoplošný tisk pro každou kampaň

Posted in Pro firmu.

Děláte reklamní kampaň? Pak se neobejdete bez klasiky jako je velkoplošný tisk. Dnes je součástí snad každé kampaně. Velké formáty slouží jako propagační prostředky firem a organizací a přitahují tak zraky zákazníků. Při výběru vhodné firmy k jeho realizaci firmy - zákazníci hledí na dvě základní věci – kvalitu tisku a rychlost.

Potravinové automaty

Posted in Pro firmu.

Dnes se velké oblíbenosti těší potravinové automaty, které dnes najdete jak ve firmách, tak i v nemocnicích, na čerpacích stanicích, na úřadech a ve školách. Jejich využití je široké, a tak nezůstávejte pozadu a udělejte radost i vy svým zaměstnancům. Tyto automaty přinesou na pracoviště celou řadu výhod. V první řadě snížíte náklady na elektřinu a vodu, nemusíte řešit zaměstnance do bufetu a navíc se vám investice do potravinového automatu rychle vrátí.

UV tiskárna

Posted in Pro firmu.

Požadujete tisk nejen na standardní materiály? Potřebujete tisknout i na nesavé materiály, jako je PVC, sklo, dřevo či plátno? Pak vám nesmí chybět UV tiskárna, která je založena na moderní technologii tisku. UV tisk se provádí tak, že vytvrzuje inkousty, a tak můžete snadno tisknout na jakýkoliv materiál, který i po vytisknutí můžete dále zpracovávat na speciálních strojích do originálních tvarů.