Nerezové materiály a jejich broušení

Posted in Pro firmu.

Jednotlivé oblasti trhu jsou vzájemně propojené, a tak jedna firma využívá služeb druhé firmy. Potřebujete-li nerezové materiály či jejich zpracování, pak se obraťte na firmu Fruněk INOX s.r.o., která se může pyšnit širokým portfoliem služeb. V nabídce najdete pálení nerezu, řezání, soustružení, vrtání, ohýbání a sváření. Z bohaté nabídky si vybere určitě každý. Firma sídlí v průmyslové oblasti ve Zlíně, kde ji můžete navštívit. V areálu má svou vlastní výrobní halu, která splňuje všechny nezbytné normy.

Poradenství v oblasti marketingu, vytváření strategií i dalších záležitostí

Posted in Pro firmu.

správná marketingová strategieMarketingová strategie patří k základním dokumentům v podniku, podle které by měli spolupracovat obchodní, marketingové i personální oddělení. Všechny tyto práce totiž souvisejí právě s efektivní marketingovou strategií, protože bez správné motivace a školení obchodníků bude marketingové oddělení bezmocné a stejně tak to platí ve všech směrech. Marketingová strategie je vlastně takový trojúhelník, ve kterém nesmíte zapomínat na žádný z jeho vrcholů, jinak to nebude fungovat. Vyzkoušejte si konzultace odborníků, kteří vás naučí správně marketingově myslet a sledovat správné faktory. Taková efektivní marketingová strategie vám zajistí mnoho výhod.

Potřebujete skladovací prostor?

Posted in Pro firmu.

Kvalitní a spolehlivé prostory pro uskladnění pracovního materiálu jsou základem každé startující firmy. Pokud dnes nejsou k dispozici prostředky pro vlastní skladovací prostor, existuje zajímavá služba pronájmu skladovacích prostor. Ne každý poskytovatel je schopný zajistit variabilní skladovací podmínky, dostatek terminálů a kvalitní distribuční centrum. Zejména v oblasti severních Čech může poptávka po skladovacích prostorech růst. Je dobré myslet taktéž na spolehlivou elektronickou evidenci a důležité drobnosti jako balení či fóliování zboží. S přehledem tyto požadavky splňuje lídr regionu, INEX SPEDITION s.r.o.

Doma používáme digitální tisk

Posted in Pro firmu.

Pokud vlastníte domácí tiskárnu, pak pravděpodobně máte stroj na digitálním principu. Vyrábí a prodávají se buď inkoustové, nebo laserové. Patří mezi nejrozšířenější tiskárny pro domácí či firemní použití pro tisk dokumentů. Pokud se tiskem zabýváte na profesionální úrovni, pak budete pravděpodobně používat jinou metodu. Protože digitální tisk nepotřebuje žádný mezikrok v podobě šablony, vytvoření síta či jiných pomůcek jako je tomu při jiných technologiích, výrazně šetří čas.