Potřebujete skladovací prostor?

Posted in Pro firmu.

Kvalitní a spolehlivé prostory pro uskladnění pracovního materiálu jsou základem každé startující firmy. Pokud dnes nejsou k dispozici prostředky pro vlastní skladovací prostor, existuje zajímavá služba pronájmu skladovacích prostor. Ne každý poskytovatel je schopný zajistit variabilní skladovací podmínky, dostatek terminálů a kvalitní distribuční centrum. Zejména v oblasti severních Čech může poptávka po skladovacích prostorech růst. Je dobré myslet taktéž na spolehlivou elektronickou evidenci a důležité drobnosti jako balení či fóliování zboží. S přehledem tyto požadavky splňuje lídr regionu, INEX SPEDITION s.r.o.

Doma používáme digitální tisk

Posted in Pro firmu.

Pokud vlastníte domácí tiskárnu, pak pravděpodobně máte stroj na digitálním principu. Vyrábí a prodávají se buď inkoustové, nebo laserové. Patří mezi nejrozšířenější tiskárny pro domácí či firemní použití pro tisk dokumentů. Pokud se tiskem zabýváte na profesionální úrovni, pak budete pravděpodobně používat jinou metodu. Protože digitální tisk nepotřebuje žádný mezikrok v podobě šablony, vytvoření síta či jiných pomůcek jako je tomu při jiných technologiích, výrazně šetří čas.

Jedinečná nabídka pronájmu skladových prostor

Posted in Pro firmu.

Skladovací prostory slouží pro přechovávání zboží, materiálu i čehokoliv jiného před působením okolních vlivů. Pronájem skladovacích prostor je naopak skvělou příležitostí pro všechny, kteří nemají vlastní kapacity pro skladování ve vlastních halách. Skladovací haly jsou poté speciálně postavené budovy, ve kterých se dále pronajímá prostor menším dodavatelům.