Chladírenská jednička

Posted in Pro firmu.

Venku je jak sauně a vy přemýšlíte, že by vám bylo lépe v ledničce? Ano, chlazeným potravinám je určitě lépe než vám. Potraviny se totiž skladují ve speciálních mrazírnách a chladírnách, které jsou vybaveny chladírenskými dveřmi. Ty zaručují, že místnost si udržuje teplotu, jaká je požadovaná pro daný typ skladování.

Pokud sháníte podobné dveře, obraťte si odborníka na chladírenství, firmu Frigomont. Dodají vám chladírenské dveře, mrazicí a chladicí boxy a jiná chladicí zařízení.

VIDEO: Jak vypadá řezání plasmou v praxi

Posted in Pro firmu.

Řezání plamenem či plasmou je v současné době oborem, který jenom roste. Zlaté české ručičky se nemůžou zastavit a zakázky přibývají. Chcete nahlédnout na dobře zpracované video, které vám ukáže, jak to při řezání plasmou vypadá?

přístroj na řezání plasmou

Podpora prodeje a její druhy

Posted in Pro firmu.

V dnešním konkurečním světě je třeba neustále bojovat o přízeň zákazníků a zbraní, která vám v tom pomůže mohou být prvky podpory prodeje.

Existují společnosti, které se zabývají výrobou prvků pro podporu prodeje. Na vás je se v těchto typech podpory prodeje zorientovat a vybrat si ten pravý, který bude nejlépe vyhovovat vašemu produktu či prodejně, kde ho prodáváte.