Skleněné dveře na míru

Posted in Pro firmu.

Mezi časté problémy s instalací automatických dveří patří špatné rozměry. Rozměry vstupu na budově se často velice liší od rozměrů vybraných dveří. Od toho ale existují vstupní dveře na míru.

 

Moderní společnosti zabývající se dodávkou a montáží dveří a vrat s rozdíly v rozměrech počítají. Proto jejich služby zahrnují i možnost výroby dveří přesně podle vašich požadavků. Můžete si tak nechat vyrobit a dodat skleněné dveře na míru a to nezávisle na typu konstrukce a konstrukčního profilu. Nemusíte se ani bát, že byste kvůli menším dveřím museli obětovat kvalitní pohybové čidlo. Kvůli nařízením o bezpečnosti je totiž takové čidlo povinnou výbavou a společnosti, které dodávají dveře na míru s rozměry počítají. Procházející lidé se tedy vždy dostanou pohodlně a bezpečně dovnitř i ven. Pokud si tedy nepořídíte přepínač programů otevírání dveří, který umožňuje buď klasický plný přístup nebo různá omezení vstupu a průchodu

 

skleněné dveře na míru

Zdroj: Spedos.cz

 

Prosklené dveře na míru mají všechny vlastnosti, které by správné kvalitní dveře měly mít. Skvěle tlumí zvuk a omezují znečištění přicházející zvenčí, umožňují bezbariérový přístup a obzvlášť v zimním období šetří náklady na topení. Pokud právě přemýšlíte o tom, kde najít ty pravé dveře pro vás, doporučujeme firmu Spedos, která má v oblasti nejen dveřních systémů mnohaleté zkušenosti a přes 150 000 spokojených zákazníků.