Xmotos, speialisté na pitbike

Posted in Pro auta.

Xmotos je firma specializující se na výrobu levných malých, ale přesto kvalitních motorek. V jejím sortimentu najdeme nejmenší motorky do padesáti kubických centimetrů, ale i velké stroje s výkonem přes dvě stě padesát kubických centimetrů. Většina modelů značky Xmotos se řadí do kategorie Pitbike.

Pitbike jsou malé motocykly určené převážně pro jízdu v terénu. Původně byly určené pro mládež, v současnosti jsou však oblíbené mezi všemi generacemi a vyrábí se ve velikostech od nejmenších po klasické motorky. Občas se pro ně používá název Dirtbike, tedy špinavý motocykl. A to právě z důvodu jízdy v terénu, pro kterou je určen.

S levnými čtyřkolkami nezávoďte

Posted in Pro auta.

V poslední době se dostávají do popředí adrenalinové sporty jako je například motocross, autocross, čtyřkolky, rally, formule, ale i jiné motoristické sporty pro nadšence rychlé jízdy. Tyto sporty jsou také velmi uznávané a podporované z řad sponzorů. Nejedná se však o sporty pro slabé povahy. Je to forma zábavy a sportu, která je oblíbená hlavně pro muže, ale také velmi nebezpečná. Proto pro tento druh zábavy nestačí obyčejné levné čtyřkolky či motorky, nebo auto, které není pro tyto tratě vhodně vybavené. Při nevhodném výběru se může tento sport stát až smrtelně nebezpečným, proto je bezpečnost v tomto případě na prvním místě. Důležitá je i výstroj jezdce, kterou tvoří v první řadě ochranná přilba, a vhodný oděv, který by měl být schopni ochránit jezdce alespoň před povrchovými zraněními.

Xmotos - kvalita mezi pitbiky

Posted in Pro auta.

Pitbike je druh malého terénního motocyklu, který vznikl ve Spojených státech. Jednalo se většinou o podomácku vyrobené či upravené stroje. Pitbikes se z počátku používaly k dopravě závodníků a mechaniků po depu, tedy takzvané Pitline. Odtud pochází jejich název. Z tohoto důvodu také byla žádoucí jejich co nejmenší velikost. V současnosti se nejčastěji vyrábí s motory o objemu 110, 125, 140 a 160 kubických centimetrů a jsou stále populárnější. Časté jsou i jejich závody v terénu. Na segment pitbiků se specializuje mnoho firem, známé a kvalitní jsou pitbiky Xmotos, Apollo Orion nebo Mikilon.

Traktorové pneu

Posted in Pro auta.

Traktorové pneu od renomovaných světových výrobců pneumatik má ve své nabídce internetová prodejna Mands Interantional s.r.o. Tato zlínská společnost je současně distributorem kvalitních zimních a letních pneumatik pro osobní vozy a dodává i pneu pro nákladní automobily nebo autobusy. V kategorii traktorové pneu zákazníci naleznou produkty vyráběné z nejkvalitnějších komponentů a s moderním dezénem, který garantuje vysoký komfort jízdy.

Nejlevnější pneu - Techpneu

Posted in Pro auta.

Chystáte se koupit nové pneumatiky na nadcházející letní sezónu? Chcete najít kompromis mezi vysokou kvalitou a nízkou cenou? Objednejte si nejlevnější pneu na internetu. V kamenných obchodech jsou totiž ceny pneumatik i o několik set korun vyšší než v e-shopu a kupujete-li celou sadu pneumatik, pak se vám úspory vyšplhají do řádu tisíců korun. Nové pneumatiky budete potřebovat v případě, že stávající pneumatiky mají hloubku dezénu na hranici 1,6 mm, nebo je používáte déle jak pět let.

Další články...