Kde si půjčit dodávku v Brně?

Posted in Pro auta.

Potřebujete narychlo půjčit dodávku? Zařizujete si stěhování, ale nemáte jak převést nábytek? Ve firmě se Vám dodávka vysekala anebo naopak máte tolik kšeftů, že Vám teď jedna nestačí? Pro nejen Brno a okolí máme dobrou zprávu. Podařilo se nám nalézt hodně slušnou společnost.

Půjčovna dodávek Brno

 

Společnost Autorentacar se zabývá pronájmem dodávek a minivanů (minibusů) a jejich webových stránkách mají uvedeno, že pracují nonstop. Takže pokud někdo čte tento článek v jednu ránu a neví, kam naložit vánoční stromek, který uřízl v lese, tak to může s menším či větším úspěchem alespoň zkusit. 

Webové stránky společnosti Autorentacar jsou také velice intuitivní a jednoduché. Můžete si všechna nabízená auta prohlédnout online a a hned si nějaké díky formuláři zamluvit na později. Pak jednoduše dojedete na předávací místo, vezmete si auto a už to jede.

Cena je také velice příznivá při 500,- na 4 hodiny s tím, že máte limit 100 kilometrů. Při překročení už platíte za každý další kilometr dvě koruny. Při zapůjčení dodávky na více než sedm dnů máte až 33% slevu, což je velice vkusné a podporuje další obchod.

Autorentacar nabízí 11 druhů dodávek a 2 minibusy a většina má k dispozici i klimatizaci. Dle informací na webu je cena za hodinu u dodávek konečná a tím pádem si můžete vybrat jakoukoliv dodávku chcete a nic si nepřiplatíte.

Takže pokud máte zájem, výrazně doporučujeme.